Stojaki informacyjne / ekspozycyjne

Stojaki ekspozycyjne to praktyczny i zarazem elegancki sposób na prezentację produktów, np. materiałów prasowych, broszur czy ulotek. Wybraliśmy dla Państwa wiele gotowych rozwiązań, w tym stojaki informacyjne i stojaki wystawowe, z kieszeniami bądź metalowymi półkami. Oferta firmy Chris to nie tylko stojaki prezentacyjne, ale również na płyty CD i plakaty. Staramy się regularnie uzupełniać nasz asortyment o kolejne stojaki ekspozycyjne, jednak jeśli wśród gotowych produktów nie znajdą Państwo niczego dla siebie, chętnie przygotujemy coś nietypowego. Umożliwiamy Klientom tworzenie autorskich ekspozytorów, korzystając z systemu Magic "krojony na miarę" lub systemu Soistes. W ramach innowacyjnego systemu, każdy może dobrać potrzebne mu kieszenie i uchwyty, otrzymując stojak informacyjny na miarę swoich potrzeb. Oto, co przygotowaliśmy!

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Stojaki ekspozycyjne krojone na miarę! Sprawdź, co się kryje pod tym tajemniczym hasłem

W dzisiejszych czasach wymagania konsumentów stale rosną i coraz trudniej jest spełnić oczekiwania wszystkich, zamawiających stojaki informacyjne. Dlatego warte uwagi są proste w obsłudze programy, dające możliwość tworzenia własnych produktów, w 100% dopasowanych do własnych preferencji. System Magic, który oddajemy w ręce naszych Klientów, to czytelne, nieskomplikowane w użyciu narzędzie do kreowania dokładnie takich systemów wystawowych, jakie są nam potrzebne. Każdy z Państwa może skonstruować dla siebie stojak ekspozycyjny, wybierając podstawę, rodzaje kieszeni i uchwytów, dopasowując półki oraz panele boczne. W ten sposób powstanie spersonalizowany projekt stojaka, złożony z modułów, które sami Państwo wybrali. Przez cały proces tworzenia produktu, widoczne są ceny za poszczególne elementy, a przed złożeniem zamówienia, można obejrzeć efekt końcowy. Skrojony na miarę stojak wystawowy idealnie wpasuje się w każde wnętrze, pełniąc swoją rolę dużo lepiej, niż gotowy produkt. Jednak dla tych, którzy nie przepadają za kreowaniem nowych rzeczy, przygotowaliśmy stojaki informacyjne dostępne od ręki, równie ciekawe wizualnie i cenowo. Zapraszamy do przetestowania systemu Magic "krojony na miarę" lub zakupu gotowego stojaka do ekspozycji, zaproponowanego przez nas.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.