Drogi Kliencie! Masz prawo do zwrotu towaru

Drogi Kliencie! Jeśli dokonałeś zakupu na odległość za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby skorzystać z tego prawa, powinieneś poinformować nas o swojej decyzji w postaci jednoznacznego oświadczenia - np. poprzez wypełnienie gotowego formularza i wysłanie go drogą mailową. Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe.

W odpowiedzi na Twoje oświadczenie odstąpienia od umowy, otrzymasz niezwłocznie od Sprzedawcy potwierdzenie przyjęcia informacji. W innym wypadku upewnij się czy oświadczenie napewno do nas dotarło.

Zwracany towar należy wysłać na adres: CHRIS Krzysztof Sawicki, ul. Szwedzka 23/75, 30-324 Kraków. Należy tego dokonać przed upływem 14 dni.

Drogi Kliencie! Jeżeli wykonaliśmy dla Ciebie towar wg indywidualnych wytycznych i na wyraźne zamówienie, nie możesz dokonać jego zwrotu. Oczywiście zostaniesz o tym odpowiednio wcześnie poinformowany przez naszego Sprzedawcę.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu m.in. do umów o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy (pkt 1 ww. przepisu) oraz do umów w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania