Drogi Kliencie! Masz prawo do zwrotu towaru

Drogi Kliencie! Jeśli dokonałeś zakupu na odległość za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby skorzystać z tego prawa, powinieneś poinformować nas o swojej decyzji w postaci jednoznacznego oświadczenia - np. poprzez wypełnienie gotowego formularza i wysłanie go drogą mailową. Korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe.

W odpowiedzi na Twoje oświadczenie odstąpienia od umowy, otrzymasz niezwłocznie od Sprzedawcy potwierdzenie przyjęcia informacji. W innym wypadku upewnij się czy oświadczenie napewno do nas dotarło.

Zwracany towar należy wysłać na adres: CHRIS Krzysztof Sawicki, ul. Szwedzka 23/75, 30-324 Kraków. Należy tego dokonać przed upływem 14 dni.

Drogi Kliencie! Jeżeli wykonaliśmy dla Ciebie towar wg indywidualnych wytycznych i na wyraźne zamówienie, nie możesz dokonać jego zwrotu. Oczywiście zostaniesz o tym odpowiednio wcześnie poinformowany przez naszego Sprzedawcę.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu m.in. do umów o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy (pkt 1 ww. przepisu) oraz do umów w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania

Zbieramy pliki cookies dla poprawnego działania strony. Więcej informacji o ich przetwarzaniu znajdziesz w polityce prywatności.