Poręcz z liny

96,31 zł
Cena za 1 sztukę. Uchwyty przelotowe odpowiednie do lin i sznurów o średnicy 28-30 mm. Czas realizacji od 2-10 dni roboczych, w zależności od potrzebnej ilości oraz wersji kolorystycznej. Skonsultuj termin dostawy ze Sprzedawcą.
127,72 zł
Cena za 1 sztukę. Uchwyty przelotowe odpowiednie do lin i sznurów o średnicy 38-40 mm. Czas realizacji od 2-10 dni roboczych, w zależności od potrzebnej ilości oraz wersji kolorystycznej. Skonsultuj termin dostawy ze Sprzedawcą.
96,31 zł
Cena za 1 sztukę. Zakończenie przeznaczone do liny o grubości 28-30 mm. Uwaga: niektóre kolory mogą posiadać wydłużony czas dostawy. Prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia dostępności.
98,36 zł
Cena za 1 sztukę. Zakończenie przeznaczone do liny o grubości 38-40 mm. Uwaga: niektóre kolory mogą posiadać wydłużony czas dostawy. Prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia dostępności.
Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Poręcze z liny to niebanalne rozwiązanie, które nadaje wnętrzom wyjątkowego charakteru. Lina żeglarska, spotykana na jachtach i łodziach, może w zupełnie innym otoczeniu stanowić oryginalną ozdobę i wyjątkowy akcent. Lina jutowa często wykorzystywana jest do wyszukanych dekoracji domu czy np. restauracji. W ofercie wszelkie potrzebne uchwyty i mocowania do wykonania takiej poręczy.

Proponujemy także rozwiązania bardzo eleganckie, z wykorzystaniem liny ozdobnie plecionej, dostępnej w czterech kolorach do wyboru: czerwień winna, beż, niebieski i czarny. Poręcz linowa świetnie sprawdzi się w przypadku wąskich schodów i krętych. Uchwyty przelotowe utrzymują linę w dystansie 35 mm od ściany. Ze względu na indywidualne potrzeby Klientów, nie narzucamy gotowych zestawów, oferujemy poszczególne elementy oddzielnie, aby móc dobrać najlepsze rozwiązanie. Aby stworzyć w pełni funkcjonalną poręcz z liny, należy zamówić:

1. Wybraną linę o długości jaka jest potrzebna, biorąc pod uwagę, że lina między poszczególnymi uchwytami powinna lekko zwisać (chociaż pozostawiamy to kwestii gustu).
2. Zakończenia liny - (2 szt. dla jednej poręczy). Proponujemy końcówkę prostą lub zakończoną uchem.
3. Uchwyty przelotowe do ściany. Odległość pomiędzy uchwytami to w dużej mierze kwestia naszego gustu. Sugerujemy jednak aby była to rozsądna odległość, która nie powoduje, że sznur zbytnio zwisa (może być niewygodne i nie praktyczne w użytkowaniu). Punktem wyjściowym możemy przyjąć uchwyt raz na 70 - 100 cm. Jest to zależne od długości ściany, na której montujemy poręcz. Dobrze jest zachować takiej samej długości odstępy między mocowaniami.
4. Mocowania narożne - jeżeli nasza poręcz nie znajduje się na prostej ścianie a zakręca, zazwyczaj napotkamy problem rogu ściany (kąt zewnętrzny lub wewnętrzny). W takim wypadku należy zastosować odpowiedni do sytuacji uchwyt narożny.

To wszystko! Po doborze poszczególnych elementów nasza poręcz nadaje się do montażu. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt!

Product added to wishlist
Produkt dodany do porównania